Historie nohejbalu Pavlovsko
Historie oddílu „Nohejbal Pavlovsko“ a umístění v OP okr. Rokycany a kraji Plzeňském, významné turnaje na Pavlovsku:
- zpracoval J. Holub st.
1986 1. Favorit Rokycany 19 bodů
2. ROH Hrádek 19 bodů
3. TJ Hrádek 15 bodů
4. SSM Pavlovsko 11 bodů – ved. družstva Štefan Bartíšek nst.
5. SP. Strašice 10 bodů
6. Rapid Sirá 8 bodů
1987 SSM Pavlovsko poslední – ved. družstva Štefan Bartíšek nst.
Nejlepší nohejbalisté Pavlovska – P. Vildman, J. Holub st.
1988 1. Favorit Rokycany 20 bodů
2.ROH ŽBC Hrádek 15 bodů
3. SP. Strašice 11 bodů
4. TJ ŽBC Hrádek 10 bodů
5. SSM Pavlovsko 4 body – ved. družstva J. Holub st.
6. VÚM Terešov 0 bodů
Okresní přeborníci: dvojice – Benda, Procházka /Strašice
trojice – Černý, Klepsa, Pytlík / Favorit
Nejlepší nohejbalista Pavlovska – P. Vildman
1989 1. Favorit Rokycany 10 bodů
2. ŽBC ROH Hrádek 9 bodů
3. SP. Strašice 3 body
4.SSM Pavlovsko 2 body – ved. družstva J. Holub st.
Okresní přeborníci: dvojice – Benda, Huml
trojice – Černý, Pytlík, Klepsa
Nejlepší nohejbalista Pavlovska – Zd. Šebelle
1990 1. Favorit Rokycany 12 bodů
2. Hrádek ŽBC 8 bodů
3. Strašice Sp 4 body
4. Pavlovsko SSM 0 bodů – ved. družstva J. Holub st.
Nejlepší hráč Pavlovska – Jiří Holub st.
Nejlepší hráči: Černý, Tengler, Pytlík
1991 1. Sp. Strašice 16 bodů
2.Favorit Ro 10 bodů
3. Hrádek ŽBC 10 bodů
4. SSM Pavlovsko 3 body – ved. družstva J. Holub st.
5. Kam. Újezd 1 bod
Přeborník trojic: Strejc, Pouska, Pátek st.
Přeborník dvojic: Benda, Farník
Nejlepší hráči: Černý, Benda, Farník
Nejlepší hráč Pavlovska: J. Holub st.
1992 1. ŽBC Hrádek 16 bodů
2. Favorit RO 10 bodů
3. Sp. Strašice 10 bodů
4. SSM Pavlovsko 4 body
5. Kam. Újezd 0 bodů
Přeborník trojic: Benda, Huml, Cigánek
Přeborník dvojic: Strejc, Pouska
Nejlepší hráč Pavlovska – J. Holub st.
Trenér Pavlovska – R. Potůček
1993 1. Ž. Hrádek 16 bodů
2. Favorit RO 12 bodů
3. NO Pavlovsko 6 bodů
4. Sp. Strašice 6 bodů
5. Kam. Újezd 0 bodů
Nejlepší hráči soutěže: Černý, Huml, M. Tengler
Nejlepší hráč Pavlovska – J. Holub st.
Trenér Pavlovska R. Potůček
1994 1. Ž. Hrádek 18 bodů
2. Favorit RO 16 bodů
3. Sp. Strašice 14 bodů
4. Kam. Újezd 6 bodů
5. NO Pavlovsko 4 body
6. SK Kornatice 2 body
Nejlepší hráči soutěže: 1.Pšajdl ml. , 2.Batěk, 3.-4. Vlach, Sedlák
Trenér Pavlovska: M. Bendík
1995 1. TJ. Hrádek 16 bodů
2. Favorit RO 16 bodů
3. NO Pavlovsko 10 bodů
4.Sp. Strašice 8 bodů
5. SK Kornatice 6 bodů
Přeborník trojic – Černý, Klepsa, Pytlík
Přeborník dvojic – Černý, Klepsa
Nejlepší hráči Pavlovska: 1. J. Holub st., 2.K. Pšajdl. ml., 3.-4.Klepsa, Černý
Trenér Pavlovska: K. Pšajdl st.
1996 1. Favorit RO 9 bodů
2. Sp. Strašice 6 bodů
3. NO Pavlovsko 6 bodů
4. TJ Hrádek 5 bodů
5. Kam. Újezd 1 bod
6. SK Kornatice 0 bodů
Nejlepší hráči soutěže: 1. Klepsa, 2. Benda, 3. Černý
Trenér Pavlovska: Jiří Krafta
Nejlepší hráči dle turnajů: 1. Tengler M., Batěk, Brejcha, Černý, Stojčev
1997 1. Hrádek 12 bodů
2. Favorit RO 10 bodů
3. NO Strašice 7 bodů
4. SO Pavlovsko 5 bodů
5. Kam. Újezd 5 bodů
6. SK Kornatice 3 body
7. TJ Volduchy 0 bodů
Nejlepší hráči soutěže: 1. Kasl, 2. Knor, 3. Novák
Vítězem GRAND PRIX ZPČ kraje v trojicích na Pavlovsku: Veselý Fr., Švácha, Vanya
Trenér Pavlovska: Milan Bendík
1998 1. TJ Hrádek 14 bodů
2. Favorit RO 12 bodů
3. SO Komárov 9 bodů
4. TJ Strašice 9 bodů
5. NO Pavlovsko 5 bodů
6. SO K. Újezd 4 body
7. SK Kornatice 3 body
8. SO Mirošov 0 bodů
1999 finálová I. skupina:
1. Hrádek 7 bodů
2. Pavlovsko 6 bodů
3. Kornatice 3 body
4. Komárov 3 body
5. Favorit RO 1 bod
II. skupina:
6. K. Újezd
7. Strašice
8. Mirošov
9. Zbiroh
Nejlepší hráči soutěže: 1. J. Holub ml. – 35 bodů
2. K. Pšajdl m.. – 30 bodů
3. J. Spal
Trenér Pavlovska: J. Holub st.
2000 finálová I. skupina:
1. Hrádek 7 bodů
2. Kornatice 5 bodů
3. Kam. Újezd 4 body
4. Komárov 3 body
5. Strašice 1 bod
II. skupina:
6. Újezd u sv. Kříže
7. Pavlovsko
8. Mirošov
9. Litohlavy
10 Zbiroh
.
Nejlepší hráči dle turnajů: 1. P. Brejcha
2. R. Tyrner, J. Spal, J. Knor
3. V. Pelc
Trenér Pavlovska: Josef Spal
2001 Skupina A: Skupina B:
1. Hrádek 24 bodů 1. Kornatice A 24 bodů
2. Komárov 16 bodů 2. Kam. Újezd 18 bodů
3. Strašice 14 bodů 3. Pavlovsko 14 bodů
4. Tlustice 12 bodů 4. Újezd u sv. Kříže 12 bodů
5. Mirošov 12 bodů 5. Zbiroh 10 bodů
6. Kornatice B 4 body 6. Rokycany 6 bodů
7. Litohlavy 2 body 7. Bušovice 0 bodů
Nejlepší hráči dle turnajů: 1. Krátký, 2. Kasl, 3. Šustr
Trenér Pavlovska: Jiří Holub st.
1. Vítěz MEMORIÁLU K. PŠAJDLA: J. Kopecký, J. Holub st., R. Tyrner ml.
Finále o postup 1. Hrádek
2. Kornatice A (postup jak 2. v OP)
2002 1. Hrádek 24 bodů
2. Újezd u sv. Kříže 18 bodů
3. Zbiroh
4.-6. Komárov,
Kam. Újezd
Kornatice B 14 bodů
7.-9. Strašice
Rokycany
Tlustice 12 bodů
10. Pavlovsko 10 bodů
11. Litohlavy 4 body
12.-13. Mirošov
Bušovice 2 body
Nejlepší hráč Pavlovska: R. Tyrner ml.
Trenér Pavlovska: Josef Spal
Vítěz MEMORIÁLU K. PŠAJDLA: J. Holub ml., R. Tyrner ml., V. Soukup ml.
2003 1. Hrádek 22 bodů
2. Tlustice 22 bodů
3. Kornatice B 20 bodů
4. – 5. Zbiroh
Strašice 16 bodů
6. Komárov 14 bodů
7. Mirošov 10 bodů
8. Pavlovsko 10 bodů
9. Újezd u sv. Kříže B 8 bodů
10.-11. Litohlavy
K. Újezd 6 bodů
12. Rokycany 4 body
13. Bušovice 2 body
Nejlepší hráč Pavlovska V. Soukup ml.
Trenér Pavlovska: J. Holub st.
Vítěz MEMORIÁLU K. PŠAJDLA: J.Holub st., J. Holub ml., R. Tyrner ml.
2004 1. Kornatice 24 bodů
2. Tlustice 20 bodů
3. Zbiroh 16 bodů
4. Hrádek 16 bodů
5.Kornatice B 16 bodů
6. Újezd u sv. Kříže 14 bodů
7. Komárov 14 bodů
8. Strašice 10 bodů
9. Rokycany 10 bodů
10. Bušovice 8 bodů
11. Pavlovsko 6 bodů
12. Mirošov 2 body
13. Litohlavy 0 bodů
Nejlepší hráč Pavlovska R. Tyrner ml.
Trenér Pavlovska J. Holub st.
Vítěz MEMORIÁLU K. PŠAJDLA: J. Holub ml., J. Spal, R. Tyrner ml.
2005 skupina A: skupina B:
1. Komárov A 11 bodů 1. Mirošov 9 bodů
2. Kornatice B 9 bodů 2. Kam. Újezd 8 bodů
3. Zbiroh 6 bodů 3. Bušovice 6 bodů
4. Hrádek 6 bodů 4. Pavlovsko 5 bodů
5. Komárov B 5 bodů 5. Litohlavy 1 bod
6. Strašice 3 body 6. Ejpovice 1 bod
7. Újezd u sv. Kříže 2 body
Do středočeské kraj. soutěže postoupil Komárov A.
Nejlepší hráč Pavlovska : R. Tyrner ml.
Trenér Pavlovska: J. Holub st.
Vítěz MEMORIÁLU K. PŠAJDLA: J. Holub ml., P. Turek, R. Tyrner ml.
2006 skupina A: skupina B:
1. Zbiroh 16 bodů 1. Pavlovsko 22 bodů
2. Kornatice B 14 bodů 2. Újezd u sv. Kříže 16 bodů
3. Hrádek 9 bodů 3. Kam. Újezd 16 bodů
4. Strašice 8 bodů 4. Bušovice 13 bodů
5. Mirošov 6 bodů 5. Litohlavy 10 bodů
6. Komárov B 6 bodů 6. Ejpovice 2 body
7. Týček 2 body
Zbiroh odmítl přímý postup do kraje.
Do skupiny A postupuje Pavlovsko a Újezd u sv. Kříže.
Do skupiny B sestupuje Komárov B a Mirošov.
Nejlepší hráč Pavlovska: R. Tyrner ml.
Trenér Pavlovska : Josef Šmíro
Vítězem MEMORIÁLU K. PŠAJDLA – M. Kopecký, J. Kopecký, Včala
2007 skupina A: skupina B:
1. Kornatice B 20 bodů 1. Komárov B 220 bodů
2. Hrádek 14 bodů 2. Bušovice 20 bodů
3. Kačeři Zbiroh 10 bodů 3. Litohlavy 14 bodů
4. Pavlovsko 6 bodů 4. Mirošov 12 bodů
5. Strašice 6 bodů 5. Radnice 10 bodů
6. Újezd u sv. Kříže 4 body 6. Ejpovice 6 bodů
7. Týček 0 bodů
Nejlepší hráč Pavlovska: R. Tyrner ml.
Trenér Pavlovska: Josef Šmíro
Vítězem MEMORIÁLU K. PŠAJDLA – Vejvoda, Macura, Kozel
2008 skupina A: skupina B:
1. Pavlovsko 18 bodů 1. Zaječov
2. Kornatice 16 bodů 2. Strašice
3. Bušovice 9 bodů 3. Mirošov
4. Hrádek 7 bodů 4. Radnice
5. Komárov B 6 bodů 5. Ejpovice
6. Zbiroh 0 bodů 6. Týček
Nejlepší hráč Pavlovska: Jan Spal
Trenéř Pavlovska: Josef Šmíro
Vítěz MEMORIÁLU K. PŠAJDLA – M. Kopecký, J. Kopecký, Včala
2009 skupina A (2 kola) skupina B
1. Zaječov 24 bodů 1. Mirošov 20 bodů
2. Zbiroh A 21 bodů 2. Radnice 16 bodů
3. Kornatice B 16 bodů 3. Ejpovice 16 bodů
4. Zbiroh B 14 bodů 4. Týček 14 bodů
5. Hrádek 10 bodů 5. Pavlovsko B 8 bodů
6. Komárov 10 bodů 6. Vejvanov 8 bodů
7. Bušovice 5 bodů 7. Pavlovsko Ženy 0 bodů
8. Strašice 3 obdy
Krajský přebor
1. Lesná 22 bodů
2. Prádlo 16 bodů
3. Kornatice A 15 bodů
4. Zruč – Senec 13 bodů
5. Pavlovsko A 13 bodů
6. Čížice 13 bodů
7. Dobřany 10 bodů
8. Horažďovice 9 bodů
Nejlepší hráč Pavlovska: Tomáš Dvořáček
Trenéři: A) B. Cigánek, B) J. Holub st., Ž) V. Hejman
Vítězem MEMORIÁLU K. PŠAJDLA – Štolka, Kovanda, P. Stehlík
2010 skupina A skupina B
1. Zbiroh B 15 bodů 1. Radnice 9 bodů
2. Komárov 14 bodů 2. Ejpovice 8 bodů
3. Kornatice B 13 bodů 3. Týček 5 bodů
4. Hrádek 13 bodů 4. Vejvanov 4 body
5. Bušovice 12 bodů 5. Pavlovsko Ženy 2 body
6. Mirošov 12 bodů 6. Pavlovsko B 2 body
7. Strašice 5 bodů
Krajský přebor
1. Zbiroh A 29 bodů
2. Tachov 24 bodů
3. Zruč - Senec B 21 bodů
4. Baron Prádlo 21 bodů
5. Čížice 14 bodů
6. Pavlovsko A 14 bodů
7. Kornatice A 11 bodů
8. Dobřany 10 bodů
9. Horažďovice 0 bodů
Nejlepší hráč Pavlovska: Veronika Pytlíková
Trenéři: A) V. Hejman, B) M. Kešner, Ž) J. Holub st.
Vítězem MEMORIÁLU K. PŠAJDLA: J.Miksán, P. Turek, J. Holub ml.
2011 skupina A skupina B
1.Bušovice 16 bodů 1. Strašice 20 bodů
2. Komárov 16 bodů 2. Ejpovice 16 bodů
3. Hrádek 10 bodů 3. Týček 14 bodů
4. Mirošov 7 bodů 4. Mešno 8 bodů
5. Zbiroh B 7 bodů 5. Pavlovsko B 6 bodů
6. Radnice 4 body 6. Vejvanov 6 bodů
7. Pavlovsko Ženy 0 bodů
Krajský přebor – Plzeňský kraj Pohár II. liga žen – celoroční
1. Zbiroh 27 bodů 1. Útěchov Brno 171 bodů
2. Tachov 24 bodů 2. Pavlovsko Ž 84 bodů
3. Zruč – Senec B 21 bodů 3. K. Vary – Doubí 74 bodů
4. Kornatice 15 bodů 4. K. Vary – Dvory 50 bodů
5. Horažďovice 13 bodů 5. Český Brod 40 bodů
6. Planá 8 bodů
7. Pavlovsko A 2 body
8. Dobřany 1 bod
Nejlepší hráč Pavlovska: Lukáš Spal
Trenéři Pavlovska: A) V. Pospíšil, V. Hejman
B) R. Tyrner ml.
Ž) J. Kopecký
Vítěz MEMORIÁLU K. PŠAJDLA – J. MIKSÁN, P. TUREK, R. NOVOTNÝ
Mistrovství ČR nohejbalu žen na Pavlovsku 17. – 18.9. 2011
1. Dvojice – TJ Český Brod: L. Cibulková, M. Chuchlová, J. Blažková
1. Trojice – Sokol Praha Vršovice: V. Tejkalová, O. Řezáčová, M. Žemlová,
R. Vrtíšková
Nejlepší hráčka MR dvojic: L. Cibulková
trojic: R. Vrtíšková